SIEMENS & SIGNIA

Signia Silk X

Kullanıma hazır tek CIC Signia Xperience platformumumuzda mevcuttur ve anında uygulanabilen küçük boyutuyla en net konuşma anlayışı sunar. Esnek silicon Klik Sleeve’leri sayesinde Silk X kulak içine güvenle yerleşir.

Silk X, adapte edilebilir yumuşak silikonlu Klik Sleeve’ler ile kullanılır ve kullanım konforu ve güvenli uygulama sunar. Klik Sleeve’lerin çoğu kulak anatomisine ve işitme ihtiyacına uygun 4 farklı boyutu mevcuttur. 


Telefon görüşmeleri ve müzik dinlemek için uygun

Kulak arkası işitme cihazlarının aksine, Silk X’in mikrofonları sesi kulak kanalının içinden alır. Bu sayede, telefon görüşmelerinizi ve dinlediğiniz müzikleri alışık olduğunuz şekilde duyabilirsiniz.
Silk X işitme cihazları, işitme kaybını gizli tutmak isteyenler için neredeyse görünmez ve kullanıma hazır işitme çözümüdür.


Kişisel destek parmak uçlarınızda

Signia’nın uzaktan destek sistemi Telecare sayesinde, akıllı telefonunuzdaki Signia app aracığıyla işitme uzmanınızdan doğrudan yardım alabilirsiniz. Nerede olursanız olun. Signia app veya küçük miniPocket aksesuarımız ile ses seviyesini ve diğer ayarları gizlilik içinde kontrol edebilirsiniz.


Kristal Netliğinde Ses

İster kalabalık bir sokakta yürüyor, açık ofiste çalışıyor veya bir restoranda yemek yiyor olun, ortam gürültüsünün yüksek olduğu her yerde sohbet etmek konsantrasyon ve çaba gerektirir. Silk X, sunduğu gerçeğe en yakın ses ile bu zorlukların üstesinden ustaca gelir. Böylece, tüm gün boyunca en önemli anlarınıza odaklanabilirsiniz.