SIEMENS & SIGNIA

Şarj Edilebilir Modeller

Signia Pure Charge&Go X

Pure Charge&Go X, Signia Xperience platformunun tüm avantajlarını Li-ion şarj ve Bluetooth bağlantısı özellikleri ile buluşturur. %20 daha fazla pil kapasitesi ile sağladığı esneklik ve kolaylık sayesinde kullanıcı memnuniyetini arttırır. Müzik, telefon araması ve TV seslerini yüksek ses kalitesiyle işitme cihazlarına aktarabilir. Tüm bu özellikler ve daha fazla inanılmaz küçük tasarımda bir arada.

Çok yönlü şarj edilebilir işitme cihazları ile en önemli anlarınıza odaklanın

Hareket, günlük hayatın bir parçasıdır ve konuşmalar gittiğiniz her yerde size eşlik eder.

Devrim niteliğindeki Pure Charge&Go X işitme cihazları ile kalbinizin sesine göre hareket edebilir ve sizin için önemli olan her şeyi, herkesi kristal netliğinde ses kalitesi ile duyabilirsiniz.

Ezber bozan akustik-hareket sensörleri sayesinde Pure Charge&Go X işitme cihazları, sadece size özel bir işitme deneyimi sunmak için bulunduğunuz ses çevresini hiç olmadığı kadar detaylı bir şekilde analiz eder.

Bu işitme cihazı teknolojisine Signia Xperience diyoruz

  • İşitmeye keyif katan tüm sesleri duyun
  • Her an her yerde kristal netliğinde ses kalitesini deneyimleyin
  • Her sohbetin aktif bir parçası olun

Kolay şarj ve üstün bağlantı

Daha uzun ömürlü şarj kapasitesine sahip Pure Charge&Go X'i şarj ünitesi ile gece boyunca şarj edip yeni günde üstün işitme performansının tadını çıkarabilirsiniz. İşitme cihazlarınızın küçük ve akıllı şarj ünitesi sayesinde pil değiştirme endişesinden kurtulabilirsiniz.

Yoğun bir günde, kısıtlı zamanınız olduğunda bile hızlı şarj seçeneği ile cihazlarınızı kısa sürede şarj edip güne kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Diğer Pure Charge&Go X özellikleri:

  • Bluetooth bağlantısı: telefon çağrısı, müzik veya TV sesini doğrudan işitme cihazlarına aktarabilirsiniz.
  • Signia App: işitme cihazlarınızın ayarlarını tek uygulama ile dilediğiniz gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, Signia App Telecare özelliği ile işitme sağlığı uzmanınızla iletişim kurma imkanı sunar.