SIEMENS & SIGNIA

Signia Motion Charge&Go X

312 cihazlar ile kıyaslanabilecek kadar küçük boyutu ile üstün BTE Motion Charge&Go X, zarif tasarım, şarj edilebilirlik, Bluetooth ve Signia Assistant teknolojisini bir arada sunar. Uygulaması esnek, kullanımı rahat ve kolaydır. Tüm bunlar sayesinde Motion Charge&Go X, işitme cihazında konfor, şıklık ve üstün performansı bir arada arayanlar için ideal çözümdür.

Her durumda en iyi performans

Yeni Signia Motion X işitme cihazları serisi, işitme performansınızı üst seviyeye taşımanızı sağlar.

Sahip oldukları devrim niteliğindeki sensör teknolojisi sayesinde hareket edip etmediğinizi anlar ve gün içinde hareket halindeyken etrafınızda olup biten her şeyi deneyimlemenizi sağlar.


Tek seferlik tam şarj ile 61 saate kadar kullanım

Pil değiştirme ile uğraşmaya gerek yok: Bu modern çok yönlü cihazlar yeniden şarj edilebilir ve tek bir şarjla 61 saate kadar muazzam bir kullanım sağlar!


Doğru uygulama için zarif tasarım

Daha küçük tasarıma sahip bu süper güçlü cihaz, hem süper özellikler hem de süper bir uygulama sunuyor.


Mükemmel ses

En yeni Signia Xperience ses sistemi, son teknoloji, yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunar.


Gelişmiş konuşma anlama

Gürültüyü azaltır ve çevrenizdeki seslere odaklanmanızı sağlar.


Otomatik durum algılama

Artık her türlü zorluğa hazırsınız çünkü ses sönsörleri her türlü akustik duruma adapte olur.


İdeal bağlantı

Son teknoloji Bluetooth bağlantısı ile telefon görüşmeleri, müzik ve TV sesini doğrudan cihazlarınıza aktarabilirsiniz.


Size en uygun seçenek ile mükemmeli yakalayın

Herkesin işitme ihticacı farklıdır. Bu yüzden, Motion X serisi, en küçük tasarıma sahip cihazdan, çok ileri işitme kayıpları için Super Power cihaza kadar farklı seviyedeki işitme kayıplarına uygun ürün çeşitliliği sunar:


Motion Charge&Go X

Kullanımı kolay, şarj edilebilir ve küçük kulak arkası işitme cihazları. Bu üstün şarj edilebilir işitme cihazları, eşsiz Signia Xperience teknolojisini Bluetooth ve Signia Assistant ile birleştirir. Sadece şarj edip gününüze devam edin.


Motion Charge&Go P X

Bu güçlü, şarj edilebilir işitme çözümü küçük ve zarif yeni bir tasarıma sahiptir. Bluetooth bağlantısı ve Signia Assistant sayesinde en yoğun günlerde bile en iyi performansı sunar.


Motion Charge&Go SP X

Bu devrim niteliğindeki cihaz Super Power’ı super özelliklerle buluşturuyor. İleri ve çok ileri seviyede işitme kaybı olanlar için en ideal çözüm. Süper güç, küçük tasarım, Bluetooth bağlantısı, şarj edilebilirlik ve Signia Assistant hepsi bir arada.

Tüm modeller kompakt şarj cihazı ile gelir, Dry&Clean şarj cihazı yükseltmek opsiyoneldir.

Yenilikçi Signia Motion X serisi , şık, modern, şarj edilebilir cihazlar, her türlü zorluğun üstesinden gelir ve her gün mükemmeli yakalamanızı sağlar.