SIEMENS & SIGNIA

Şarj Edilebilir Modeller

Signia Motion 13 Nx

İnanılmaz derecede çok yönlü olan Motion 13P Nx BTE, özellikle kişisel ayar ihtiyaçları olan kullanıcılar ve orta, ileri, hatta çok ileri işitme kayıpları için uygundur. Kullanıcının kendi sesini ve çevresindeki sesleri uyum içinde birleştirerek en iyi konuşma anlayışı ve kendi sesini en doğal haliyle işitme imkanı sunar. Motion 13 Nx, Bluetooth bağlantısı ve pil kapağında dahili T-coil seçeneği sunar.

Doğal bir ses ve doğrudan ses aktarımının eşsiz uyumu.

Hayatın seslerinden zevk alın.

Bir kahve içerken hoşça vakit geçirmek, arkadaşlarınızla bahçede dolaşırken ya da balkonda kuş seslerini dinlerken Signia’nın Motion™ 13 modeli en doğal ses deneyimini ve üstün ses aktarımını televizyon ve akıllı telefonunuzdan dinlemenizi sağlar.

Özel tasarlanmış bir işitme deneyimi.

Motion 13 arzularınızı ve gereksinimlerinizi mükemmel şekilde karşılamak için çeşitli ayar ve taşıma seçenekleri sunar. Bu şekilde İşitme Sağlığı Uzmanınız kişisel işitme çözümünüzü özelleştirebilir.

Yüksek düzeyde kullanım rahatlığı.

Kulak arkası veya BTE modeli olan küçük Motion 13 kulağınızın arkasında yumuşak ve rahat bir şekilde oturuyor. Ergonomik şekli kullanım için ekstra konfor sağlar.

Her seviyedeki işitme kaybı için.

Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Motion 13 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.