SIEMENS & SIGNIA

Şarj Edilebilir Modeller

Signia Insio Nx ITC/ITE

Signia Insio ITC Nx, sınıfının en iyi ses kalitesiyle birlikte en iyi Bluetooth bağlantısını sağlar. Kullanıcıları için incelikle hazırlanan Insio Nx, seslerin en doğal hallerini kullanıcısına ulaştırır. Kablosuz stereofonik işleme için Ultra HD e2e ile donanımlı Insio, sesleri en net haliyle işitme ve gürültülü çevrelerde bile rakipsiz bir konuşma kavrama imkanı sunar.

Bluetooth özelliğine sahip kulak içi işitme cihazıyla konuşmaları en iyi haliyle kavrama imkanı.

Hayat sevdiklerinle vakit geçirince güzel. Signia’nın Insio işitme cihazları kulak anatominiz ve işitme kaybınız için size özel hazırlanmış gibidir, böylece yakınlarınızla işitme ve görüntü konusunda endişe etmeden güzel vakit geçirebilirsiniz.

Göze çarpmayacak kadar küçük tasarımı ve istisnai ses kalitesi ile Insio yaşamınızdaki önemli anların tadını çıkarabilmeniz için size özgüven verir.

En doğal işitme deneyimi

Insio’nun sağladığı mükemmel ses dengesi sayesinde en gürültülü ortamlarda bile konuştuğunuz kişinin söylediklerini en iyi şekilde anlayabilirsiniz.

Kontrol düğmesi

Kontrol düğmesi ile işitme programını ya da ses yüksekliğini manuel olarak değiştirebilirsiniz.

Her seviyedeki işitme kaybı için

Hafif, orta ve şiddetli işitme kayıpları için uygundur. Insio karşılaşılan bütün sorunların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini size ulaştırır.

TV, müzik ve telefon konuşmalarında direkt ses aktarımının tadını çıkarın.

Direkt kulaklarınıza yüksek kalitede stereo müzik aktarımı yapın, sevdiğiniz TV programını izlerken rahat bir şekilde ses yüksekliğini ayarlayın ya da tek bir tuşla telefon çağrınızı cihazınıza aktarın.

Signia’nın Insio ITC ve ITE modelleriyle oldukça rahat ve kullanışlı uzaktan kumanda ve Bluetooth bağlanabilirliğiyle cihazınıza çeşitli kaynaklardan dilediğiniz ses aktarımını yapabilirsiniz, tek ihtiyacınız bir akıllı telefon.

Doğal akışıyla sesin en net hali.

Keyifli bir konser sonrası neşeli bir sohbet, arkadaşlarla şehrin tadını çıkarmak, Signia Insio yaşamdaki seslerin tadını çıkarmanıza olanak verir.

Çevrede dikkat dağıtıcı sesler olsa dahi sohbet etmek dikkat ve efor ister. Insio bu dikkat dağıtıcı etkenlerin üstünden gelecek şekilde incelikle hazırlandı. Sesi doğal duyma sürecini taklit eder ve siz sohbetinize odaklanırken arka plandaki istenmeyen sesleri filtreler. Sonuç olarak siz hangi sesi duymak istiyorsanız en net haliyle duyarsınız. Gün boyunca. Her durumda.